10 ÉV, 10 HÓNAP, 10 TÖRTÉNET A GYÓGYULÁSRÓL

1. Az orvos szemével

Az idei tanévben tízéves a KórházSuli, ezért kampányt indítottuk, hogy felhívjuk a figyelmet a súlyosan beteg gyerekek tanulásának támogatására. 👉

10 hónapon át különféle nézőpontból hallhattok történeteket: mesél majd a gyógyulásról orvos, tanár, pszichiáter, gyógyuló gyermek, édesanya, önkéntes és kórházsulis munkatárs is nektek.

Bázisintézményünk a Bethesda Gyermekkórház, ezért kampányindító videónkban Dr. Velkey György főigazgató beszél arról, hogy bár az orvosoknak nagyon fontos szerepe van a gyógyulás folyamatában, a teljes felépüléshez vannak időszakok, mikor messze nem a legfontosabb: “Bizonyos fázisokban a szociális munkás, a pszichológus, a pedagógus, vagy akár a diagnózistól az iskolai visszatérésig tanuló KórházSuli jobban hozzájárul a gyógyuláshoz.”

Oszd meg ezt a videót, hogy minél többen halljanak a beteg gyerekek oktatásának fontosságáról!💙 #atanulásgyógyít #kórházsuli #pedagógia #oktatás #suli #10történetagyógyulásról #kórházsuli10