A TE PILLVNVTOD – Kiállítás

...amikor ugyanazt nézed, de mást látsz.

Talán előfordult már veled, hogy valami egy másik arcát is megmutatta? Volt egy olyan pillanat, amikor sikerült egy másik nézőpontból ránézni, ugyanarra? Talán meglepett, hogy onnan milyen másnak tűnt…volt benne valami egyedi, különleges, magával ragadó, ami jó érzéssel töltött el, és feldobta a napodat.

Mi sok ilyen különleges pillanatot élünk át a KórházSuliban. Azt szeretnénk, hogy Te is megtapasztald, milyen más szemmel, más perspektívából, máshogy nézni ugyanarra.

Hoztunk neked egy kis segítséget. Innen letöltheted, és elkészítheted a saját KórházSulis varázsszemüvegedet. Vedd fel és mutasd meg A TE PILLVNVTODat

amikor ugyanazt nézed, de mást látsz,

amikor más nézőpontot keresel, és megtalálod,

amikor ugyanazt keresed, de másra lelsz,

amikor ugyanazt teszed, de más lesz az eredménye,

amikor ugyanaz történik, mégis valamiért abban a pillanatban mást jelent neked.

Ezekből a pillanatokból áll össze A TE történeted, A MI történetünk, A KÖZÖS történetünk.

Csatlakozz a 2021-es MÁSKÉPP kiállításhoz, a pillanathoz, ami változást hoz.

Elsősorban videókat várunk, de nincs műfaji megkötés. Küdhetsz fotót, festményt, montázst, grafikát vagy verset. Alkalmazz bátran különböző digitális technikákat (pl.: GIMP, Gravit, Krita, PhotoShop, Sketchpad stb.), szóval bármit, ami te vagy.

Kinek az alkotásait várjuk?

Mindenkiét, aki kedvet érez az alkotáshoz. Lehetsz gyógyuló diák, önkéntes, mentor, támogató, barát vagy az, aki olvassa ezt a felhívást! 🙂

Mi szükséges az alkotás benyújtásához?

Beadási határidő: 2021.május 31.

Az alkotásod felhasználásával kapcsolatos nyilatkozatot töltsd ki. – elérése itt hamarosan.

Ide töltsd fel az alkotásodat: ksmaskepp@gmail.com

Bármilyen műfajt is választasz, készíts hozzá egy rövid leírást, (kb. 2-3 mondatot). Mondd el,  hogy számodra mit is jelent a MÁSKÉPP,  mi A TE PILLANATOD.

Technikai sarokkövek:

Kép

• papíralapú művek fotózva vagy scannelve (min. 300 dpi)
  • elektronikus anyagok jpg, png, mov. kiterjesztésben elmentve
  • cím

Videó

• maximum 1 – 1,5 perc
  • full HD felbontás (telefonon is lazán be lehet állítani), csak egy kattintás, mégis az eredmény sokkal jobb minőségű lesz
  • a videó elnevezése a címe legyen
  • minden felvétel fekvő – ez a közös kép vágását segíti
  • lehet vágott és vágatlan
  • ingyenesen letölthető program: shotcut (PC)
  • legyenek terek, mélységek, magasságok
  • figyelj a jó minőségű hangra
  • figyelj a fényviszonyokra

Mi lesz ezután?

Az alkotásokat Instagramon, Facebookon, Youtube-on és a MÁSKÉPP Kiállítás galéria oldalán lesznek láthatóak.

A filmek részleteiből egy közös KórházSuli kisfilmet készítünk a szeptemberi tanévkezdésre.

A KórházSuli júniusi online tanévzáróján bemutatjuk a zsűri által kiválasztott alkotásokat – időpontról a korhazsuli.hu oldalon tájékozódhatsz (várhatóan június 10. 15 óra).

Egy kis kedvcsináló: önkénteseink kisfilmje, az ő pillanataikkal 🙂