Elindult a KórházSuli 10. tanéve!

A szeptember az iskolakezdésről szól szinte minden családban. A gyerekek a tanulást kevéssé, de a közösséget és az osztálytársakat mindenhol izgatottan várják.

Nálunk, a KórházSuliban is elindult a tanév, idén már a tizedik. Folyamatosan érkeznek azok a tartósan beteg gyerekek, akik személyesen nem tudnak iskolába járni. Nekik segítünk, hogy az otthontanulás és a kortárs közösség pótolja az osztálytársak hiányát.

Büszkén jelentjük, túl vagyunk egy közel 50 fős szülői értekezleten, ahol csillogó szemű anyukákkal és apukákkal osztottuk meg a tanévünk legfontosabb mérföldköveit és feladatait.

A tanévkezdéssel egyidőben elindítottunk a médiában szemléletformáló kampányunkat is, amivel szeretnénk felhívni a figyelmet azokra a gyerekekre, akik valamilyen tartós betegségük miatt nem tudnak iskolába járni.

ITT tudod támogatni, hogy minél több beteg gyerek tanulhasson velünk egy egész tanéven át!