IDŐ kiállítás a Fuga Galériában

Negyedik közös kiállítását rendezett a budapesti Eötvös József Gimnázium és a KórházSuli.

A  kiállítást megnyitotta: Nagy Ervin színművész
2018-ban az Eötvös diákjai és az ország különböző kórházaiban gyógyuló gyerekek mellett vendégalkotók: a Hogy Vagy Egyesület programjában résztvevő óvodák (Napsugár és Várunk Rád Óvoda), a Kommunikációs és Fejlesztő Iskola Sulibulis növendékei, az Amigos a gyerekekért jótékonysági szervezet programjában résztvevő gyerekek, valamint a Mozgásjavító Általános Iskola, a Kincskereső Iskola és az ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola diákjai voltak.
Egy témakör ihlette az alkotókat, függetlenül attól, hogy iskolában, óvodában vagy éppen kórházban vannak. Közös alkotótevékenységükkel egy időben segítették egymást gyógyulásban és tanulásban egyaránt.

Köszönet az Fuga Galériának, az együttműködő intézmények képviselőinek, az alkotó gyerekeknek és családjaiknak, Nagy Ervinnek,  a csodálatos énekért Rada Szandrának és Halász Daninak , és a megjelent vendégeknek!

A kiállítás megnyitójáról készült kisfilmünk a youtube-on is elérhető!