“Egyre jobban kinyílt, ahogy teltek a hetek, hónapok”

Zsombor hatodik osztályos, súlyos betegsége miatt már negyedik tanéve nem jár iskolába. Bár nagyon okos, értelmes fiú, a betegsége következtében van olyan képessége, ami egyéni fejlesztést igényel ahhoz, hogy az iskolába való visszatéréskor könnyebben tudja folytatni tanulmányait. Vele is két egyetemista önkéntesünk tanul – nagy sikerrel.
Egyikőjük a tanulmányai miatt nem tudja folytatni a munkát. Az édesanya a következőket küldte búcsúzáskor neki:

“Nagy dolgokat tenni nem tudunk, csak kicsiket, nagy szeretettel…”
(Teréz anya)

Kedves Fanni!

Ezzel az idézettel szeretnénk megköszönni áldozatos munkádat, mellyel hónapokon keresztül segítetted Zsombort a tanulásban. Mindig nagyon várta az órákat, a közös tanulás mellett a beszélgetéseket, nevetéseket. Nagyon sokat jelentett neki, egészen felszabadult, egyre jobban kinyílt, ahogy teltek a hetek, hónapok. Megszerette az angol tanulást.

Legyél mindig ilyen nyílt, barátságos, szerethető, vidám “tanár néni” … és szerezz továbbra is sok-sok örömöt, boldog percet, órát tanítványaidnak, a körülötted lévő embereknek.
Isten áldjon meg érte!

Nagy szeretettel üdvözöl: Zsombor és családja

Utóirat:
A csatolt képeket Zsombor készítette, fogadd tőle szeretettel.