Ismét itt a Tavaszi Duplázó

Ismét eljött a Tavaszi Duplázó ideje!
Csatlakozz hozzánk, gyűjts velünk kilométereket. Sétálj, biciklizz, fuss vagy korizz, toborozz csapatot vagy mélyedj el magadban, a lényeg, hogy tölts minél több időt a tavaszodó szabadban.

Regisztrációddal nemcsak a saját egészségedet segíted, hanem egy beteg gyermek oktatási rehabilitációját is támogatod.
Célunk 1.000.000 Ft összegyűjtése, ami 200 plusz ingyenes tanórát biztosít a tartós betegségük miatt iskolából kimaradó gyerekek számára.

Április 11-én 16 órakor pedig közösen tesszük meg az első kilométerünket. Várunk oda is nagy szeretettel, valamint egy szuper Eisberg-BioTechUsa csomaggal.
A nyitónap után két hétig tart majd a kilométer gyűjtés versenye. Kíváncsian várjuk a szuper eredményeket. 🙂
IDE kattintva tudsz regisztrálni.