Ilyen volt a 2024-es évzárónk

A karácsonyi buli  mellett minden évben az évzáró a másik olyan eseményünk, mely legkedvesebb a szívünknek. Most is ezt vártuk az elmúlt hónapokban a legjobban veletek!

Majdnem százan gyűltünk össze tanévzáró piknikünkön: gyógyuló gyerekek, támogató szülők, lelkes önkéntesek, céges és magán támogatóink és persze a KórházSuli teljes csapata, akikkel szombaton együtt zártuk le a KórházSuli kilencedik évét a Graphisoft parkban.

Volt társasjáték sarok, kiállítás, fotófal, de sok-sok csapatfeladattal is készültünk nektek, amivel egyszerűen nem tudtunk kifogni rajtatok, annyira ügyesek vagytok! 🙂

Egy ilyen év végi közösségi esemény remek lehetőség arra is, hogy jobban megismerjük egymást, hogy elismerésben részesítsük és egy kis ajándékkal lepjük meg a KórházSuli diákjait és önkénteseit.

Tudjátok, nélkületek nem lenne a KórházSuli az, ami. Hálásak vagyunk nektek!